Kas bendro tarp baltųjų Baltųjų rūmų ir Lietuvos?

Ar tau neatrodo, kad visata kažkur vėluoja ir bando į 2020-uosius sutalpinti kuo daugiau įvykių? Naujienų perteklių jau norisi ignoruoti, bet negaliu užsidaryti savam burbule, kaimynams 🏳️❤️🏳️ kovojant už savo laisvę ar JAV piliečiams netrukus keliaujant prie balsadėžių išrinkti vis dar vienos įtakingiausių pasaulio valstybių 🇺🇸 vadovo.

Jeigu tau įdomu, koks yra JAV vaidmuo pasaulyje ir kuo pasikeitimai Baltuosiuose rūmuose gali būti svarbūs mums, ši audioknyga nuves tave tiesiausiu keliu:

LINO KOJALOS AUDIOKNYGA „BALTIEJI RŪMAI IR LIETUVA – BUSHAS, OBAMA, TRUMPAS…?“

Knygos autorius –  Linas Kojala, politogas, Rytų Europos studijų centro direktorius, dėstytojas,  Harvardo universiteto (JAV) absolventas ir asocijuotas ekspertas. Jau antrus metus iš eilės jis renkamas vienu įtakingiausių visuomenininkų Lietuvoje.

Trumpi ir informatyvūs Lino Kojalos įrašai socialiniuose tinkluose apie įvykius kitose valstybėse COVID-19 piko metu buvo puiki atsvara rėkiančioms antraštėms.

O dvi autoriaus knygos  – intelektualiai malonus atradimas ne tik man, bet tikiu ir visiems, kurie kasdien nesekdami politinių aktualijų, domisi tarptautiniais įvykiais ir Lietuva jų kontekste.

Beje, knygai radome ir idealiai jai tikusį įgarsintoją. Dar negirdėtas balsas Audiotekoje 😉

Amerika grįžta namo?

Šioje audioknygoje apžvelgiama Baltųjų rūmų strategija pastarąjį šimtmetį ir jos įtaka Lietuvai – nuo Baltijos šalių pripažinimo 1922 metais iki Obamos pradėtos grįžimo namo strategijos bei prieštaringai vertinamos Trumpo kadencijos.

Labiausiai man patiko tai, kad autorius nesistengia klausytojui suformuoti jokios nuomonės, o sistemingai, nešališkai ir svarbiausia – įdomiai ir suprantamai – dalinasi sukauptomis žiniomis ir asmeninių pokalbių detalėmis.

Kelionių ir analitinio darbo JAV metu, Linas Kojala susitiko su aukščiausio rango pareigūnais, tiesiogiai dirbusiais su JAV prezidentais bei formavusiais Vašingtono požiūrį į Lietuvą.

Likus mažiau nei 11-ai savaičių iki JAV rinkimų, ši audioknyga padės geriau suprasti:

  • kintantį JAV vaidmenį pasaulyje
  • idėjines kryptis veikiančias prezidentų mąstymą formuojant užsienio politiką
  • JAV ir Lietuvos santykių praeitį, dabartį ir ateitį

Išklausius bus progų pamąstyti ar tikrai Obama ir Trumpas tokie jau skirtingi, o Baltijos šalių priėmimui į NATO galėjo turėti įtakos ne tik rugsėjo 11-osios įvykiai, bet ir B. Clintono kelionė sovietiniu traukiniu su įdomiu pašnekovu iš Baltijos šalių, kartu iš samovaro siurbčiojant arbatėlę.

Audioknygos ištrauka:


Autorius: Linas Kojala
Pavadinimas: „Baltieji rūmai ir Lietuva:Bushas, Obama, Trumpas…?“
Garsina: Linas Kojala
Trukmė: 5 val. 1 min.

Kviečiu pasiklausyti paties autoriaus įgarsintos knygos ir sužinoti kiek bendro turi Don Kichotas ir JAV užsienio politika 🤓

PASIKLAUSYK NEMOKAMOS IŠTRAUKOS

Linkėjimai,
Inga

P.S. Labai lauksiu atsiliepimų apie šią audioknygą jei Audiotekoje norėtum matyti daugiau panašių knygų.


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: